Новини » Львів 22 червня, 2009, 12:59
Бютівці не вірять, що Лозинський причетний до вбивства людини на Кіровогращині

У БЮТі не вірять у те, що їхній однопартієць Лозинський без зброї міг довести до смерті людину у інциденті у Кіровоградській області. Та останнє слово у цьому інциденті, за словами заступника голови фракції у ВР Андрія Кожем’якіна за правоохоронними органами і всі коментарі по цій справі можуть бути лише після результатів слідства. Про це сьогодні, 22 червня, повідомив власкор ЗІКу у Києві.

Та в той сам час, Кожем’якін відзначив, якщо депутат Лозинський без зброї зміг справитися з озброєним порушником, то це заслуговує на подяку.

З іншого боку, заступник лідера фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов пояснив пресі, чому його фракція наполягає на створення ТСК по факту вбивства людини лише за те, що вона зайшла на територію лісничого господасртва.

За словами депутата, у справі є зацікавлені правоохоронці і вони, захищаючи честь мундира, розслідування можуть повести у зовісім іному напрямку. Також Єфремов дивується з того, що в розслідуванні йдеться про те, що начебто цей бідний немічний чоловік «наніс 10 ножових поранень в руку». А потім, коли вже його було збито машиною і прострілено ногу, постраждалий ще зміг нанести удари депутату, прокурору та іншим.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:09 :45