Новини » Львів 18 червня, 2009, 18:12
Завтра у Львові стартує Міжнародний форум до 20-річчя руху Анонімних алкоголіків

19–21 червня у Львові відбудеться Міжнародний форум з нагоди 20-ої річниці заснування руху Анонімних алкоголіків. Про це сьогодні, 18 червня, ЗІК повідомив голова громадської організації «Український центр обслуговування анонімних алкоголіків» (УЦОАА) Андрій Пігарєв.

За його словами, завдання організації УЦОАА – пояснити людям, які все ще страждають від алкоголізму, що у них є реальна можливість кинути пити та радіти життю. Андрій Пігарєв додав, що на Форум до 20-річчя заснування руху Анонімних алкоголіків до Львова приїдуть гості з Польщі, Іспанії, Великобританії, Німеччини, Росії, Білорусії, Латвії, Швеції, Литви та Молдови.

Відтак, для учасників Форуму організують загальні ювілейні збори, роботу в малих групах, спікерські зібрання, вечір відпочинку, дискотеку та ін. Як зазначив координатор Форуму Тарас Кушнір, такі заходи допоможуть членам руху Анонімних алкоголіків з усього світу обмінятися цінним досвідом боротьби з пияцтвом. За словами Кушніра, українцям такий досвід дуже потрібен, тому що в нас тепер «багато різних кодувальників, «шифрувальників» та кашпіровських».

Водночас доктор медичних наук із Польщі Богдан Вороновіч підкреслив, що людина, яка хоче кинути пити, насамперед мусить усвідомити свою проблему, перестати її соромитися та сміливо сказати: «Я – алкоголік». Він зауважив, що в Польщі нині діє 2200 груп анонімних алкоголіків. Натомість, у нашій країні є близько 70 таких груп: 14 – у Києві, 10 – в Луцьку та 8 – у Львові.

Довідка ЗІКу.

В Україні перші збори Анонімних алкоголіків відбулися у Києві 14 лютого 1989 року.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 00:13 :26