четвер, 18 червня, 2009, 11:06 Львів
Садовий сам до себе: треба сто разів подумати, перш ніж приймати рішення про забудову у центральній частині Львова

Готель на розі вулиць Краківської–Вірменської відповідно до рішення виконавчого комітету перебуває на стадії проектування. Про це сьогодні, 18 червня, ЗІК повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Найближчим часом ескізний проект буде представлений для обговорення громадськості та погоджений за законодавчими процедурами, – сказано у повідомленні ЛМР.

«В перспективі готель може бути збудований, але проект має пройти відповідну експертизу, в тому числі структур ЮНЕСКО. Ми запрошуватимемо до участі громадськість. Ми також надамо слово відомим архітекторам міст-побратимів Львова – Кракова, Варшави, Вроцлава. Ми повинні сто разів подумати, перш ніж приймати будь-які рішення щодо забудови в центральній частині Львова, яка знаходиться під захистом ЮНЕСКО», – заявив міський голова Андрій Садовий.

Довідка ЗІКу.

Сьогодні, 18 червня, о 9. 30 біля входу до Львівської міськради вдруге відбудеться акція протесту проти побудови на розі вулиць Вірменська-Краківська потворного готелю-бункера. Про це вчора, 17 червня, ЗІКу повідомили організатори заходу.

Два тижні тому самоорганізовані через Інтернет небайдужі громадяни Львова уже проводили пікет проти будівництва цього готелю. Цього разу акція відбудеться одночасно з сесію міськради, від якої активісти вимагають скасувати рішення міськвиконкому про дозвіл на проектування та будівництва готелю. Також депутатам міськради буде наполегливо запропоновано організувати новий конкурс, а виконкому – прослідкувати, щоб перед дозвільним рішенням було дотримано вимоги чинного законодавства.

«Депутати та працівники міськради отримають листівки, а учасники акції продемонструють їм обличчя нового Львова», – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, існує з десяток причин, чому будівництво готелю на перехресті Вірменської–Краківської потрібно опротестовувати. І його виняткова потворність в контексті історичної забудови – це тільки одна з них.

Інші порушення:

  • Невиконання вимог ЮНЕСКО
  • Нецільове використання орендованої ділянки
  • Відсутність погодження з Державною службою охорони національної спадщини
  • Порушення пам’яткоохоронного законодавства
  • Відсутність археологічних досліджень
  • Недотримання вимог Державних будівельних норм
  • Вихід проекту готелю за межі орендованої ділянки
  • Профанація громадських слухань
  • Хиби в організації конкурсу

Більше інформації про ситуацію довкола незаконного будівництва готелю можна прочитати тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 04:05 :07