четвер, 18 червня, 2009, 15:53 Львів
Акція молоді збігається із думкою фахівців: історичний Львів слід захистити від архітектурних монстрів

«Думка фахівців про цей проект абсолютно відома: це невдалий проект, який не відповідає ніяким засадам проектування й будівництва в історичних містах. Але Львів має майбутнє, якщо його історичне минуле захищатиме молодь», – так прокоментувала ЗІКу нинішнє пікетування Львівської міськради президент Товариства шанувальників Львова, професор кафедри реставрації ЛНУ «Львівська політехніка» доктор Мар’яна Долинська.

«Я абсолютно щаслива, що молоді люди, деяких із яких я знаю персонально – вони вчаться або працюють в Українському католицькому університеті та інших навчальних закладах – піднялися сьогодні захистити Львів від монстра – так вони дуже вдало назвали проект готелю на розі вул. Краківської-Вірменської», – сказала Мар’яна Долинська, зауваживши, що не тільки бізнес-плани і прибутки є основними для міста.

«Вийшла молодь. Піднялися люди, які почувають себе львів’янами. Не будучи фахівцями, тобто безпосередньо архітекторами й реставраторами, вони переконують представників нашої влади в тому, щоб ті також відчули себе львів’янами. Бо на даний момент якось не відчувається, що хтось із наших високопосадових осіб внутрішньо чув би себе львів’янином, не тільки на словах, а кожною клітинкою відчуваючи місто і відчуваючи те, яким воно має виглядати», – переконана авторитетний фахівець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 04:05 :46