п'ятниця, 5 червня, 2009, 13:43 Львів
Визначено переможців Всеукраїнського екологічного фотоконкурсу «Моя природа»

Сьогодні, 5 червня, на прес-конференції у Львові організатори Всеукраїнського екологічного фотоконкурсу «Моя природа» оголосили його підсумки. Як повідомив керівник ГО «Разом» Володимир Маліновський, конкурс тривав два місяці і участь у ньому взяли понад двісті учасників, які надіслали поштою, Інтернетом та принесли у офіс ГО понад 400 фотографій.

Володимир Маліновський повідомив, що, на жаль, не всі фотографії були допущені до конкурсу, адже багато з тих, які надіслані Інтернетом, були без зазначення прізвища та імені учасника.

Як розповів керівник ГО «Разом», до участі також не допускали фотографій, які були оброблені у фотошопі.

«Деякі учасники надсилали жахливі фотографії. Аж страшно дивитися, що робиться з природою. Однак більшість робіт засвідчила, що у світі багато прекрасного», – сказав він.

За його словами, членам професійного журі, яке складалося із шести осіб, було надзвичайно складно визначити переможців, навіть по декілька разів доводилося проводити голосування, яке відбувалося у кілька турів. Проте журі все-таки визначило переможців. Спочатку 15 фотографій стали фіналістами, а три – переможцями, хоча автор ще однієї (четвертої) фотографії також буде нагороджений подарунками від спонсорів проекту.

За його словами, сорок фотографій, які були надіслані на конкурс, покажуть львів’янам на виставці, яка відкриється 10 червня у приміщенні Порохової вежі. Потім виставка побуває у НУ «Львівська політехніка», Львівській міській раді, а осінню – у столиці та інших містах України.

Володимир Маліновський відзначив, що участь у конкурсі взяли представники із усієї України від 10 років й до старших поколінь. Були роботи із Луганська, Донецька, Севастополя, Рівного, а також дуже багато фотографій з сільської місцевості.

Надалі планується випуск також серії плакатів із роботами конкурсу.

З слів Володимира Маліновського, організатори запропонували надсилати роботи по двох тематичних напрямках: відображення процесів знищення природного середовища та тенденції втрати всього живого, катастрофічних змін внаслідок техногенного впливу та безвідповідального людського фактора, а також збереження миті краси та неповторності природи, а також тих пейзажів, які можуть бути втрачені внаслідок впливу людини на природу та які ще можна зберегти, переглянувши своє ставлення до природи.

Переможцями конкурсу стали: Сергій Гошко (місто Рівне) з роботою «Гуси», Еліна Вишневська (Новояворівськ) з роботою «Непомітне життя» і Михайло Козелко (Червоноград) з роботою «РАЕС».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 04:11 :06