Новини » Львів 26 травня, 2009, 11:24
У Львові відбудеться «антиалкогольний» семінар для представників ЗМІ

Уперше в Україні відбудеться унікальний по структурі інформаційно-освітній семінар для представників засобів масової інформації, який проводитиме громадська організація «Народна допомога». Відбудеться семінар 2 червня о 10.00 за адресою: вулиця Ген.Чупринки, 5. Проводитиме семінар публіцист Марцін Войцехівський (відділ міжнародних відносин «Газети Виборчої», Польща). Про це ЗІК повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Проведення подібних семінарів у Польщі є дуже популярним. Представники ЗМІ мають змогу довідатись про міфи та реальність. Інформувати у своїх публікаціях про світовий досвід у видужання від алкоголізм, акцентувати на інформуванні алкоголізму, як хвороби та роз’яснити методи висвітлення інформації про узалежнення», – повідомив координатор заходу Тарас Кушнір.

До участі запрошуються всі охочі випускові редактори, ведучі журналісти соціальних тем та інші представники ЗМІ. Для зголошення в участі, просимо звертатись за телефоном 8-067-974-60-97 (Тарас Кушнір). Участь у семінарі безкоштовна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 23:15 :23