вівторок, 26 травня, 2009, 17:11 Львів
Готель на вул. Вірменській–Краківській проектуватимуть у кілька черг, – Юрій Криворучко

«Згідно з новим законодавством, сьогодні достатньо мати два обґрунтування, щоб клопотати про дозвіл на проектування. Інвестор вже має історико-містобудівне й містобудівне обґрунтування і тепер узяв довкіл у міськвиконкому на проектування готелю на вул. Краківській–Вірменській. Він уже все давно має: обґрунтування, відведену землю. Тепер робитиме ескізний проект, проект на робочу документацію», – прокоментував ЗІКу ситуацію із проектуванням готелю-бункеру на розі вул. Вірменської-Краківської головний архітектор Львова Юрій Криворучко.

На запитання кореспондента ЗІКу, як можна проектувати, коли інвестору відведено тільки частину землі, на яку він розраховує, Юрій Криворучко відповів: «Проектуватиме на тій землі, яка відведена. Архітектурно питання може не відповідати власності, бо наприклад там є логіка: вони розробляють дві черги готелю. Йде мова про просторове заповнення кварталу, а там може бути й чиясь земля, – і два, і три, і п’ять власників чи користувачів. Цим спеціально займаються: вирішують, вилучають, перекуповують, переносять. Наразі проектують на тій ділянці, яка належить на правах оренди інвестору (оренда на 10 років)».

Довідка ЗІКу.

22 травня виконком Львівської міськради дав дозвіл на проектування ТзОВ ВП «Будінвест» 1-ої черги готельного комплексу в умовах регенерації історичного кварталу на розі вул. Краківської–Вірменської». Відповідно до рішення, погоджено містобудівне обґрунтування та історико-містобудівне обґрунтування на проектування готелю. Фірма «Будінвест» має розробити робочий проект та погодити його в департаменті містобудування. До проекту рішення свої зауваження подало управління охорони історичного середовища: подані фірмою матеріали слід розглядати як передпроектні пропозиції, а не проектну документацію на стадії «ескізний проект», окрім того, слід передбачити тристадійне проектування об’єкту. Ці пропозиції врахували. Головний архітектор міста сказав, що можна підходити з двох сторін до забудови центральної частини міста: відбудовувати те, що було колись, або ж на тих місцях, де будинки не збереглися, будувати нові. Перший варіант не є обов’язковим і на таку пропозицію навряд чи пристане інвестор.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-17 23:47:42