Новини » Львів 20 травня, 2009, 12:59
Мешканці Івано-Франкового ополчилися проти геомагнітної обсерваторії «Львів»

В Яворівський райвідділ міліції мешканці селища Івано-Фрагнкового скерували колективну заяву про те, що начебто геомагнітна обсерваторія «Львів» Інституту геофізики Національної академії наук України впродовж багатьох років здійснювала незаконну подачу води населенню, не маючи для цього відповідних ліцензій. Про це повідомив сьогодні, 20 травня, власкор ЗІКу з посиланням на дані Яворівського РВ ГУ МВСУ в Львівській області.

Як пояснило власкорові ЗІКу компетентне джерело, поки люди задурно брали воду зі свердловини обсерваторії, то сиділи тихо. А як лише офіційний Київ прикрив цей водогін, то звернулися в міліцю.

Джерело каже, що ця колективна скарга виникла після того, як співробітник Інституту геофізики Національної академії наук України С., 1969 року народження, звернувся з офіційною заявою в Яворівський райвідділ міліції, в якій поскаржився, що селищний голова Івано-Франкового заважає цій науковій установі європейського рівня працювати.

Довідка ЗІКу.

Геомагнітна обсерваторія «Львів» Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України заснована в 1932 році професором Броніславом Арктовським при Університеті Яна Казимира. Безперервну реєстрацію варіацій геомагнітного поля почала з 1952 року.

З 2002 року на обсерваторії почала працювати цифрова магнітноваріаційна станція PSM-8911.

Обсерваторія входить в міжнародну мережу INTERMAGNET.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 22:11 :50