Новини » Львів 15 травня, 2009, 16:25
Маразми по-львівськи: «для безпеки пішоходів» на вул. Науковій світлофори перевели на жовте мигання

Після сьогоднішнього повідомлення про те, що на вул. Науковій маршрутне таксі «Богдан» збило дівчину, до ЗІКу звернувся один із наших читачів, який повідомив, що вже два дні підряд по всій вул. Науковій не працює жоден світлофор.

Як повідомив читач, «це створює жахливі умови для переходу пішоходами і ненормований проїзд автомобілів».

Інформацію про непрацюючі світлофори на Науковій підтвердили і кореспонденти ЗІКу, які проживають на цій вулиці.

Відтак ми звернулися до головного спеціаліста, інженера відділу капітального ремонту управління інженерного господарства Львівської міської ради Романа Заріцького, який повідомив ще більш цікавішу інформацію. Виявляється, світлофори на Науковій працюють, точніше не працюють … спеціально.

«Світлофори на Наукові працюють у режимі жовтого мигання. Вони працюють», – сказав він.

На слова ЗІКу, що в такому режимі світлофори не працюють, він ще раз повторив: «Світлофори працюють, просто працюють у режимі жовтого мигання».

Він повідомив, що раніше на Науковій були відкритими для проїзду обидві смуги дороги, а тепер одна із них закрита і проїзд усіх автомобілів здійснюється тільки по одній із смуг. «Світлофори працюють у жовтому режимі мигання, тому що при таких умовах, коли рух здійснюється тівльки по одній смузі дороги, світлофори не можуть працювати у звичному режимі. Для забезпечення безпеки (!) пішоходів, їх (світлофори, – ЗІК) було переведено у жовтий режим мигання. Це буде доти, допоки не буде змін у схемі руху по вулиці Науковій», – повідомив Роман Заріцький.

Довідка ЗІКу.

13 травня на вулиці Науковій, 62 у Львові водій маршрутного таксі «Богдан» збив 20-річну дівчину 1989 року народження. Про це сьогодні, 15 травня, ЗІКу повідомила керівник прес-служби ДАІ у Львівській області.

За її словами, сталося це о 22 30 вечора.

Дівчина отримала забій грудної клікти, інші пошкодження і госпіталізована у нейрохірургію.

До слова: після того, як частину вулиці Наукової закрили ще 15 квітня, ремонт на цій вулиці так і не розпочався. Відтак, одна половина дороги є повністю перекритою, а по іншій частині усі маршрутки та приватні авто їздять і в одну, і в іншу сторону.

Кожного дня на вулиці, особливо зранку та ввечері у час-пік виникають затори. Водії постійно скаржаться, що цією вулицею взагалі краще зайвий раз не їздити.

Виникає логічне запитання: чому дорогу перекрили, а ремонт на ній так і не розпочався? За цим питанням ЗІК звернувся до начальника відділу капітального ремонту управління інженерного господарства Львівської міської ради Михайла Піндака. Виявилося: коли ремонт розпочнеться, а тим більше – коли закінчиться, не знають навіть у міській раді.

Отож, Михайло Піндак повідомив, що влада хотіла розірвати договір з підрядною компанією, яка займалася ремонтом цієї дороги. «Станом на сьогоднішній день договір не розірвано. Але ми й не маємо дозволу від інспекції Держаргбудконтролю на продовження робіт. Це патова ситуація», – сказав він.

З цих слів випливає, що водіям і пасажирам ще довго слід терпіти «корки» на Науковій. А про початок ремонту, чи вірніше, про терміни його закінчення, станом на сьогоднішній день не знає ніхто.

Ще 17 квітня ЗІК повідомляв про стан львівських доріг, зокрема про ями на вулиці Науковій. Після того, як ЗІК розмістив фото дороги на Науковій, того ж дня ввечері її було закрито на ремонт, який… так і не розпочався.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 07:42 :44