Новини » Економіка 30 квітня, 2009, 14:30
На Львівщині хочуть відновити вільні економічні зони

Львівська ОДА вважає доцільним відновлення вільних економічних зон. Так вважає і начальник головного управління містобудування, архітектури та просторового розвитку Львівської ОДА, автор СЕЗ «Яворів» Степан Лукашик. Про це він сказав сьогодні, 30 квітня, у коментарі ЗІКу.

«Відновити вільні економічні зони потрібно однозначно. Польща є в Євросоюзі і ні одної зони не скоротила. А ми поспішно закрили всі. Якщо треба було наводити порядок, то треба було це робити там, де ввозили незаконно м’ясо, курятину, не переробляючи продавали під приводом, що це сировина, завозили без мита», – вважає Лукашик.

«Зони «Яворів» та «Трускавець» працювали 100% в межах закону. Безглуздо призупинили їх дію, бо ніхто закону не скасовував», – зазначив він.

Нагадаємо, раніше про потребу відновлення вільних економічних зон говорив і голова Львівської ОДА Микола Кміть.

Довідка ЗІКу.

Мінекономіки України розробило два законопроекти, які дозволять відновити діяльність СЕЗ з усіма пільгами для інвестиційних проектів.

З 1999 р. у Львівській області діють дві спеціальні економічні зони – «Яворів» та курортополіс «Трускавець». Їхній внесок до держбюджету за цей час – майже 330 млн грн. Держава ж надала пільг на 30% від цієї суми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 10:01 :01