Новини » Львів 12 квітня, 2009, 14:17
Оновлений римо-католицький храм святих Апостолів Петра і Павла в Яворові святкує Великдень

Сьогодні, 12 квітня, римо-католицька громада міста Яворова (Львівська область) святкує Великдень. Учора, у Велику Суботу, та сьогодні вдосвіта, у Великдень, в костелі св. Апостолів Петра та Павла, який нині є найошатнішою спорудою з просторим та благоустроєним подвірۥям з розкішними газонами та квітниками, красивою огорожею в самому центрі Яворова, – освячення великодніх кошичків. Про це повідомив власкор ЗІКу.

Напередодні католицького Великодня – у Велику П’ятницю в яворівському костелі мовчали дзвони, а престоли були без обрусів, вірні брали участь у вечірній літургії хресних страждань Спасителя, його смерті та поховання.

На святкування католицького Великодня додому в Яворів приїхали студенти з Республіки Польщі, які здобувають за кордоном освіту за сприяння колишнього настоятеля костелу св. Ап. Петра і Павла в Яворові, отця Владислава.

Довідка ЗІКу.

За тоталітаризму костел св. Апостолів Петра і Павла у львівському Яворові десятиліттями правив за складське приміщення і був майже знищеним.

В Яворові мають намір відкрити дитячий будинок сімейного типу при ордені Святої Дороти, члени якого опікуються сиротами та бідними й немічними при яворівському костелі Петра й Павла.

Опісля католицького Великодня в Яворів традиційно приїде делегація з РП, очолювана комендантом відділу харцерів міста Млодува Данутою Каспшак, директором гімназії з Вульки Кровицької Лєшеком Корнагою, які відвідають польський цвинтар в Яворові та помоляться разом з яворівськими однолітками-католиками на могилах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:27 :11