Новини » Суспільство 10 квітня, 2009, 16:05
Картини дітей із 13 країн світу репрезентує у Львові школа ім. Олекси Новаківського

Десята міжнародна виставка дитячого малюнку, організована фундацією «Нова Загора» та Львівською дитячою художньою школою ім. Олекси Новаківського, триватиме від 14 по 27 квітня у Палаці мистецтв на вул. Коперніка, 17 у Львові, – про це сьогодні, 10 квітня повідомив кореспондент ЗІКу.

На виставці буде репрезентовано понад 80 робіт дітей з різних країн світу, а саме з Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини, Румунії, Болгарії, Сербії, Македонії, Туреччини, Єгипту, Шрі-Ланки, Аргентини та учнів Львівської дитячої художньої школи ім. О. Новаківського.

Відкриють виставку 14 квітня о 15.30.

Довідка ЗІКу.

Львівська дитяча художня школа ім. Олекси Новаківського була заснована 1946 року, як мистецька студія для дітей. Від 1989 року школа носить ім'я знаного українського художника Олекси Новаківського. За час свого існування із школи вийшло близько двох тисяч випускників, чимало з яких продовжили навчання у середніх спеціальних та вищих мистецьких навчальних закладах. Учні школи демонструють свої твори на українських та міжнародних виставках дитячого малюнку в Польщі, Німеччині, Норвегії, Болгарії, Македонії, Чехії, а також в США, Індії, Японії, Ірані, отримують дипломи, нагороди, а сама школа-міжнародне визнання. Дитяча художня школа ім. Олекси Новаківського роблить вагомий внесок у справу культурно-естетичного виховання дітей та юнацтва.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 01:15 :57