Новини » Регіони 1 квітня, 2009, 16:44
Завтра-післязавтра в Яремчі обговорюватимуть реформу державного управління

2–3 квітня у місті Яремче (Івано-Франківська область) відбудеться регіональний тренінг для представників органів місцевого самоврядування міст Західної і Центральної України з обговорення реформи системи державного управління. Про це 1 квітня власкора ЗІКу повідомила спеціаліст з моніторингу та зв'язків ПРООН в Україні Галина Гуленко.

Учасниками яремчанського трренінгу, що його організовує Муніципальна програма врядування та сталого розвитку ПРООН за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва, будуть 40 представників органів місцевого самоврядування та регіональні журналісти. Передбачається участь мерів та депутатів міських рад міст-партнерів ПРООН.

За задумом організаторів тренінгу, його учасники «покращать свої знання» в сфері соціальної мобілізації, познайомляться з особливостями децентралізації та «вдосконалять навички» в сфері стратегічного, операційного та фінансового планування для становлення ефективного місцевого самоврядування, залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні, спрямованих на поліпшення якості життя в містах України.

Покращення спроможності органів центральної та місцевої влади в сфері децентралізації фінансових та адміністративних повноважень і відповідальності сприятимуть покращенню стану місцевого самоврядування та якості життя мешканців міст України.

У ході тренінгу буде обговорено концепцію про передачу повноважень та відповідальності від центральних до місцевих органів влади.

Модуль тренінгу проведе голова Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко. Тему операційного планування презентуватимуть начальник управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Богдан Білик та муніципальний координатор ПРООН/МПВСР в м. Івано-Франківськ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 20:10 :01