вівторок, 24 лютого, 2009, 18:33 Львів
Віртуози маніпуляцій: Садовий закамуфлював утиски бібліотеки договором позики

Завдяки пильності членів постійної депутатської комісії культури вдалося зняти з порядку денного останньої сесії питання, яке загрожувало безпритульністю філії №14 центральної бібліотечної системи для дорослих м. Львова, - про це сьогодні, 24 лютого, на прес-конференції розповіла депутатка львівської міськради Наталія Усач.

Про зазіхання на бібліотеку №14, чиє приміщення на вул. А.Лінкольна, 2 впало в око Рахунковій палаті, ЗІК повідомляв ще 26 листопада 2008 року. Тоді начальник управління культури ЛМР Андрій Сидор підтвердив бажання Рахункової палати розташуватися у приміщенні бібліотеки, який обіцяв підшукати натомість приміщення площею 120 кв. м. Коментуючи цю пропозицію, депутат Теодор Дяків слушно зауважив: навіщо переселяти бібліотеку, ліпше одразу в новому приміщенні розташувати рахункову палату. Цю ж думку висловила нині й депутатка ЛМР Наталія Усач.

«На останній сесії чиновники намагалися поставити на голосування договір позички, за яким рахункова палата здобула приміщення бібліотеки. Ми зняли це питання й скерували на ім’я Садового, Побурка та Косіва лист, у якому йдеться про те, що такий крок суперечить законодавству, яке не дозволяє виселення бібліотек, редакцій, книгарень та видавництв із їхніх приміщень. Те що робиться із нашими бібліотеками - страшно! Суборенда перетворює їх на гриль-бари, магазини, перукарні. Боюся, що так ми втратимо наші бібліотеки. Але управління культури каже, що за рахунок цієї ганьби можна жити. Цю ганебну практику треба припиняти,» - вважає юрист Наталія Усач.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-17 23:44:23