вівторок, 3 лютого, 2009, 11:14 Львів
У Львові побільшало охочих протверезіти

Щоб позбутися алкогольної залежності, до спільноти Анонімних Алкоголіків у Львові приєдналося ще 2 групи осіб. Група «Вежа» та група «12» (саме стільки осіб прийшли започаткувати групу) збиратимуться на заняття щотижня у понеділок та вівторок о 19.30 та 18.30 у приміщеннях, які погодилися надавати церковні громади. Про це сьогодні, 3 лютого, ЗІК повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Для групи «Вежа» приміщення надали при монастирі Студитів уставу УГКЦ, що на вул. Винниченка, 22 (церква Архистратига Михаїла). Група «12» проводитиме заняття у приміщенні церкви святої Трійці, що на вул. Антоновича, 100.

«Збільшення кількості груп у львівській Спільноті Анонімних Алкоголіків пов’язане з приходом все більше нових осіб, які потерпають від алкоголізму. За даними Національної ради з питань здоров’я, в Україні щороку через алкоголізм помирає понад 40 тис. людей. У спільноті Анонімних Алкоголіків люди отримують допомогу та консультації спеціалістів», – повідомив консультант з питань узалежнення Тарас Кушнір.

Таким чином у Львові працює 9 груп Анонімних Алкоголіків та одна група Анонімних Наркоманів. Порівняно з містами інших країн, це набагато менше (у м. Варшава працює більше 200 груп Анонімних Алкоголіків та близько 50 Анонімних Наркоманів). Список усіх груп Анонімних Алкоголіків у Львові можна знайти за адресою www.aa.lviv.ua/group.htm, детальніша інформація за тел. 8-067-788-35-34.

Довідка.

Анонімні Алкоголіки — це добровільна, міжнародна спільнота чоловіків і жінок з усіх прошарків суспільства, які зустрічаються разом, щоб віднайти і підтримувати тверезість.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-06-21 20:31 :30