Новини » Львів

«Крила надії» запрошують волонтерів до організації творчого дозвілля дітей, хворих на лейкемію

Відучора в приміщенні клубу «Квартира № 35» на другому поверсі галереї «Дзиґа», вул. Вірменська, 35 у Львові відкрито фотовиставку «Діти – квіти», присвячену творчим заняттям з дітьми у лікарнях. Про це сьогодні, 3 лютого, повідомив кореспондент ЗІКу.

  1. Виставка світлин, на яких зображені діти, що малюють та вирізають аплікації, має на меті привернути увагу громадськості до проблеми організації системи дозвілля у дитячих лікарнях.

    У фонді «Крила надії», який є організатором цієї акції, а окрім того допомагає хворим дітям пошуком коштів на лікування та донорів, вважають, що в нашому суспільстві існує певний страх перед приреченістю хворої дитини. Щоб подолати цей страх перед дітьми, хворими на рак крові, які змушені довгі місяці лікуватися у лікарнях, «Крила надії» пропонують більше спілкуватися із ними під час годин художнього дозвілля, які відволікатимуть думки маленьких пацієнтів від хвороби й даруватимуть радість творчості.

    Щосуботи волонтери благодійного фонду «Крила надії» відвідують хворих дітей у відділенні гематології ЛОДСКЛ і мріють про те, щоб за декілька років у кожне відділення кожної дитячої лікарні Львова приходили волонтери. Організувавши виставку «Діти-квіти», вони шукають однодумців і запрошують зголошуватися волонтерів, які б приділяли кілька годин для спільних із дітьми занять: читання, малювання, ліплення, плетення із бісеру, виготовлення витананок. «Крила надії» просять зголошуватися волонтерів за такими телефонами 8-095-260-03-27 та 8-097-276-55-82.

Loading...