Новини » Суспільство 23 січня, 2009, 12:55
Ольга Деркачова представила в Івано-Франківську книгу про кохання «За лондонським часом»

Учора івано-франківське видавництво «Тіповіт» спільно з культурно-мистецьким центром «Є» презентували книгу малої прози Ольги Деркачової «За лондонським часом» із серії «Інша проза». Про це сьогодні, 23 січня, повідомив власкор ЗІКу.

Книга «За лондонським часом» містить 40 оповідань, які певною мірою об’єднуються в єдиний твір, герої якого мають багато спільного між собою. Це «вибухова» і водночас лірична проза, болісна правда про переживання і почуття жінки. Це книга про те, про що не можуть не думати, але бояться говорити. «Я чітко розмежовую себе зі своїми героїнями, – сказала під час презентації автор. – Іноді радію, але іноді й дуже шкодую за тим, що ми з ними такі різні».

Головним героєм прози Ольги Деркачової виступає кохання як найголовніше почуття людини. Заради щастя коханих ліричні героїні готові на все: віддати своє серце як донорський орган, визволити з клітки спійманого ангела чи витворити справжню казку серед нав’язливих буднів.

Довідка ЗІКу.

Ольга Деркачова народилася у 1978 році. Викладає на кафедрі педагогічного виховання в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Лауреат міської літературної премії імені Івана Франка за книгу «Синдром підсніжника».

Книга «За лондонським часом» – шоста в «Іншій прозі». Попередні твори цієї серії – твори Степана Процюка «Жертвопринесення», «Тотем» та «Канатоходці», роман Романа Черковського «Фрондео» та збірка критичних статей Івана Андрусяка «Латання німбів». Нещодавно світ побачила книга Сергія Грабара «Притчі». У видавництві готують видання ще двох книжок – поезії Ярослава Ткачівського та збірку есеїстики Євгена Барана, які продовжать серію рубриками «Інша поезія» та «Інша есеїстика».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 02:53 :32