Новини » Львів 30 грудня, 2008, 10:29
У Львові на будинку намалювали 30 метровий кросворд: вдень вгадуєш слова, вночі – читаєш відповіді. Фото
  • 29 грудня 2008 р. Відкриття найбільшого у Львові арт-об’єкту «Кросворд» (інтерактивний кросворд на стіні багатоповерхівки).

На вул. Сахарова, 82 у Львові вчора відкрили багатоповерхівку, стіна якої розписана величезним кросвордом 30 метрової висоти і завширшки 18 метрів. Як зазначив автор проекту, художник Сергій Петлюк, цей інтерактивний проект має передусім залучити львів’ян та туристів, привабити їх не лише історичною частиною Львова, а й створити цікаве мистецьке середовище серед сірих новобудов. Про це Сергій Петлюк розповів учора, 29 грудня, у коментарі ЗІКу.

Проект «Кросворд» став фінальним у рамках тижня актуального мистецтва, що проходив у Львові. Як повідомив керівник компанії «Комфорт-Інвест» Ярослав Візняк, коли в них з’явився вільний простір на будинку, вони хотіли подбати про його належний вигляд, який міг би зацікавити львів’ян і гостей міста. «Нам подали близько 30 ідей, проте ідея з кросвордом нам сподобалась найбільше. Були ще, наприклад, таблиця для перевірки зору, яка є в кабінеті кожного окуліста, та цю ідею ми відкинули одразу», – повідомив Я. Візняк.

Він додав, що вартість проекту – близько 100 тис. грн. А середня вартість метра квадратного в цьому будинку 1250 ум. од, проте всі квартири тут уже продані.

Автор Проекту Сергій Петлюк розповів, що йому допомагали втілювати кросворд на стіні 4 альпіністи. Запитання до кросворду можна буде знайти в деяких кнайпах Львова та туристичних центрах. Тут зашифровані імена видатних діячів живопису і архітектури. А ось слова-розгадки, вписані в квадратики спеціальною люмінесцентною фарбою, яка світиться лише увечері. Тому перевірити свої знання слід приходити сюди, коли стемніє.

Ярослав Візняк зазначив, що вони мають намір не зупинятися лише на цьому проекті і майбутні новобудови також прикрашати якимись цікавими ідеями.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 23:38 :53