Новини » Економіка 19 грудня, 2008, 13:24
«Галицький автозавод» та «Стрий-Авто» призупинили виробництво автобусів

«Галицький автозавод» та «Стрий-Авто» призупинили виробництво автобусів. Про це сьогодні, 19 грудня, повідомив кореспондент ЗІКу з посиланням на начальника Головного управління промисловості, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Ростислава Сороку.

За його словами, заводи тепер працюють не на повну потужність. Деяких працівників відправлено у відпустку за власний рахунок чи в оплачувану відпустку. «Для повної зупинки виробництва потрібно більше коштів, ніж на відновлення роботи. Тому на заводах мінімально підтримується виробництво, заводські приміщення опалюються мінімально», – зазначив Ростислав Сорока

На заводах кошти акумулюються для закупівлі сировини, для того, щоб з лютого 2009 року розпочати роботу на повну потужність. «Ніхто не працює на склад. Для нормальної роботи потрібні обігові кошти», – зазначає він.

Довідка ЗІКу.

«Галицький автозавод» розпочав свою роботу наприкінці 2005 року. Засновником і власником автозаводу є ТзОВ «Міра і К». Випускає автобуси моделей «Вікторія-ГалАз» та «Бізон-ГалАз».

«Стрий-Авто» випускає автобуси на базі шасі ЗІЛ-5301 («Бичок») у трьох модифікаціях — «Шкільний», «Міський» та автобус для приміського сполучення. Потужність заводу розрахована на випуск 1 200 автобусів на рік.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 18:38 :12