Новини » Львів 18 грудня, 2008, 17:32
Пластуни привезли Вифлиємський вогонь миру в Україну
  • Пластуни привезли Вифлиємський вогонь миру в Україну
  • Пластуни привезли Вифлиємський вогонь миру в Україну
  • Пластуни привезли Вифлиємський вогонь миру в Україну

Сьогодні, 18 грудня, на митному переході «Рава-Руська» пластуни Львова вже вдесяте отримали від польських скаутів-харцерів Вифлеємський Вогонь миру. Тепер символ віри і надії, запалений у Вифлиємі – місті народження Ісуса Христа, запалає у кожній українській домівці. Вогонь вже пройшов від Вифлиєму шлях з рук у руки через Австрію, Словаччину та Польщу, а тепер скаутську естафету, за допомоги пластунів, перейняла Україна. Про це ЗІК повідомили у Національній скаутській організації України «Пласт».

Представники найвищого керівництва ZHP (Союзу Польських Харцерів) передали Вогонь керівникам «Пласту» в Україні. Після того, стоячи разом у традиційному скаутському колі, пластуни та харцери співатили різдвяні пісні, у тому числі пісні-символи Вифлиємського Вогню, а також обмінялися привітаннями та дарунками.

Того ж дня Вогонь привезено до Львова та передано на зберігання у головні собори Церков, що благословили акцію – Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Греко-Католицької Церкви, Української Автокефальної Православної Церкви та Римо-католицької Церкви.

Як і минулого року, Вогонь з кордону буде доставлений до Львова велосипедистами. Після цього вони попрямують до Києва, де 21 грудня на Софіївській площі відбудеться передача вогню громаді Києва, а також керівникам пластових осередків Півдня, Центру та Сходу України. Окрім того, 21 грудня Вифлеємський Вогонь запалає на Говерлі, куди його також доставлять пластуни.

Парафіянам усіх львівських церков пластуни передадуть Вогонь 4 січня. Цього ж дня пластуни розноситимуть його по лікарнях, сиротинцях, будинках пристарілих, щоб у Різдвяний вечір у серці кожного спалахнула іскра любові та надії. Також Вогонь запалає у кабінеті мера Львова та кабінетах інших посадовців міської та обласної ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 02:29 :59