Новини » Львів 15 грудня, 2008, 16:11
Вифлиємський Вогонь Миру прибуде в Україну 18 грудня

У четвер, 18 грудня, Вифлиємський Вогонь Миру прибуде до України. Про це сьогодні, 15 грудня, ЗІК повідомила прес-служба львівської станиці Національної скаутської організації «Пласт».

Символ віри і надії, запалений у Вифлиємі – місті народження Ісуса Христа, запалає у кожній українській домівці. Вогонь вже пройшов шлях з рук у руки через Австрію, Словаччину та Польщу, а тепер він прибуде в Україну.

18 грудня пластуни на українсько-польському кордоні отримають Вифлиємський Вогонь з рук харцерів, польських скаутів. Цього року така акція відбуватиметься уже вдесяте. Як і минулого року, на кордоні також будуть присутні пластуни-велосипедисти, котрі повезуть Вогонь аж до Києва.

Після офіційної передачі Вифлеємського Вогню на кордоні він прибуде до Львова і відбудеться урочиста передача його на зберігання в собор св. Юра. А вже 4 січня пластуни розповсюдять вогонь по усіх церквах Львова, а також лікарнях, сиротинцях, будинках пристарілих, щоб у Різдвяний вечір у серці кожного спалахнула іскра любові та надії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 19:10 :51