Новини » Суспільство 3 грудня, 2008, 12:47
Луцький театр-студія «ГаРмИдЕр» з нагоди свого 5-річчя презентував свої «Три знаки»

Луцький театр-студія «ГаРмИдЕр» з нагоди свого 5-річчя учора, 2 грудня, презентував театро-відео-поетично-музично-пластичне дійство «Три знаки». Про це повідомив власкор ЗІКу.

Цим дійством «гармидерівці» відкрили серію прем’єрних показів та вистав із свого репертуару, що триватиме ще три дні. Зокрема, сьогодні глядачі побачать сучасну драму «Цикута для Сократа».

Вчорашнє дійство – «мікс» театру, відео, поезії, музики і танцю. Усе це разом спонукає глядача до осмислення життя. «Три знаки» – це, швидше, проект соціальний, підкріплений мистецтвом, для того, аби полегшити (або навпаки) людині сприйняття сучасних проблем.

Режисерами виступили усі учасники театру-студії, сценарій написала Руслана Порицька. Вистава поділена на 3 дії – «знаки». Перший знак «Увага люди!» – це осмислення та візуальне вираження ідей із робіт обласного конкурсу соціального плакату, проведеного «ГаРмИдЕром» за підтримки управління у справах сім'ї молоді та спорту Волинської ОДА та ВОДТРК, спільно з ВЕТО «Друїди». Другий – «Увага любов!» – найпростіша і найскладніша історія кохання, що розповідається пластикою, музикою, поезію, танцем. Третій – «Увага Гармидер!» – балаган із нотками одкровення.

Персонажі з різних вистав тетру-студії і актори, які їх творять, розкривають суть творчості студійців. «Ми слово «гармидер» трактуємо як крок від безликого хаосу, що переростає в творчий процес, з якого народжується Щось…», – так по-філософськи осмислюють свою діяльність «гармидерівці».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 10:22 :42