вівторок, 25 листопада, 2008, 18:58 Регіони
29 у Луцьку ІІІ рекреаційні ігри для неповносправних

В суботу, 29 листопада, з 10 години в приміщенні фізкультурно-спортивного товариства „Колос”, що у м. Луцьку відбудуться ІІІ рекреаційні ігри для неповносправних. Про це сьогодні, 25 листопада, ЗІКу повідомила прес-служба Волинського обласного благодійного фонду (ВОБФ) «Переображення».

Такі ігри організатори (Центр інвалідного спорту Волині, ВОБФ  „Переображення” та Львівська обласна організація активної реабілітації неповносправних осіб «Стимул») втретє проводитимуть на Волині в рамках святкування Міжнародного дня інвалідів.

Програма передбачає такі рекреаційно-спортивні дисципліни на візках, як регбі (з м’ячем на візку доїхати до воріт противника), бочія (влучно кидати м’яч у ціль), слалом на візку (катання з перешкодами у вигляді архітектурних бар’єрів), хокей, дартс (кидання дротиків у ціль), настільний теніс та інші.

У розпорядку дня заплановано обов’язкове тренування та ознайомлення з основами техніки та правил гри вище перерахованих видів спорту у першій половині дня, обід та безпосередньо ігри з обов’язковим нагородженням усіх переможців та учасників.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 22:13 :31