Новини » Економіка 19 листопада, 2008, 9:16
Яворівський «Кормотех» забезпечив кормами для домашніх тварин 15% українського ринку

Продукція заводу з виробництва кормів для домашніх тварин «Кормотех» у Яворівському районі Львівської області займає 15% українського ринку. Про це сьогодні, 19 листопада, ЗІК повідомили у дирекції заводу.

«5-7% українського ринку нам далися легко. На початку нашої роботи ми почали виходити на міста-мільйонники, потім міста з населенням 500 тисяч осіб, аж потім на малі міста. Зараз продукція нашого заводу займає 15% українського ринку», – зазначають на заводі.

«Складності виробництва полягають в тому, щоб отримувати стабільну та якісну сировину. Для прикладу, зернові повинні бути якісними, висушені та без шкідників. Кожен постачальник проходить аудит заводу», – розповіли у дирекції.

Довідка ЗІКу.

Завод з виробництва кормів для домашніх тварин «Кормотех» працює у Яворівському район Львівської області. У будівництво заводу було інвестовано 8,5 млн доларів. Власником заводу є львівський дріжджовий завод «Ензим». Завод випускає корми для домашніх тварин під торговими марками «Гав», «Мяу» та «Клуб 4 лапи».

Будівництво заводу «Кормотех» львівський дріжджовий завод «Ензим» розпочав у липні 2004 року. ЗАТ «Ензим» випускає продукцію під торговою маркою «Львівські дріжджі» (10 найменувань).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 23:20 :06