Новини » Спорт 4 листопада, 2008, 17:52
Суперкубок Львівської області з футболу поїхав у Золочів

Золочівський «Сокіл» у матчі за Суперкубок Львівської області переміг рава-руську «Раву» 2:1 і здобув почесний трофей. Про це сьогодні, 4 листопада, повідомив кореспондент ЗІКу.

У матчі за Суперкубок зустрічаються володар Кубка області і чемпіон області. Але оскільки і чемпіоном і володарем Кубка області стала «Рава», то суперником її у Суперкубку був фіналіст Кубка області золочівський «Сокіл».

Фінальний поєдинок відбувався на золочівському стадіоні і зібрав понад 6 тисяч глядачів.

Відкрили рахунок «соколята». На 22 хвилині Барановський головою відправив м’яч в сітку. На початку другого тайму Дикий також ударом головою після подачі із кутового вирівняв становище. Все йшло до того, що буде додатковий час. Але на 3 доданій хвилині Краївський ударом зі штрафного метрів із 35-ти забив переможний гол.

Золочівський «Сокіл» вперше здобув Суперкубок Львівської області.

2019-02-20 07:53 :27