четвер, 16 жовтня, 2008, 16:46 Львів
Соціально-Християнська партія України cамоліквідувалася

Соціально-Християнська партія України надіслала в Міністерство юстиції офіційне повідомлення про ліквідацію партії. Згідно з повідомленням, відповідне рішення було ухвалене V позачерговим з'їздом партії, який відбувся 24 травня цього року. Наразі триває процес самоліквідації партії з метою переходу до партії «Єдиний Центр». Про це сьогодні, 16 жовтня, ЗІК повідомила прес-служба Міністерства юстиції України.

Соціально-Християнська партія України була зареєстрована Міністерством юстиції 7 липня 2004 року та внесена до Реєстру політичних партій України під №96. Засновником партії виступила Білозір Оксана Володимирівна. На момент проведення ліквідаційного V позачергового з'їзду керівником партії, за інформацією, наданою до Мін’юсту, був Владико Володимир Петрович.

Довідка.

Відповідно до Закону «Про політичні партії в Україні», партії повинні інформувати Міністерство юстиції України про зміни назви, програми, статуту, керівних органів партії, їх адреси та місцезнаходження у тижневий строк після прийняття рішень з цих питань.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 03:20 :47