Новини » Львів 26 вересня, 2008, 17:08
У неділю у Львові зустріч родичів алкозалежнених людей

Сім`ї людей, які страждають від алкогольної залежності, можуть отримати поради та консультації. У неділю, 28 вересня, о 18.30 група Ал-Анон «Віри, Надії, Любові» проведе відкрите зібрання, на яке зможуть прийти усі зацікавлені. Зустріч відбудеться у приміщенні бібліотеки церкви Св. Андрія (пл. Соборна, 3). Вхід вільний. Про це ЗІКу сьогодні, 26 вересня, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили консультанти з питань узалежнення, родинні групи Ал-Анон – це спільнота родичів та близьких алкоголіків. Групи створені, щоб ділитися власним досвідом, оскільки залежність від алкоголю – велика проблема для родини. Зміна поглядів близького оточення може спричинити до одужання.

Єдина мотивація Ал-Анон – донести ідею допомоги для родин та близьких алкоголіків через програму «12 кроків», яка продемонструвала позитивні результати в Україні та світі.

Групи самодопомоги для родичів та близьких узалежнених Ал-Анон були створені після 1935 року, коли започаткувала свою діяльність Спільнота анонімних алкоголіків. У Львові група працює вже 14 років.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 23:15 :34