Новини » Регіони 25 вересня, 2008, 16:31
Леонід Кравчук отримав медаль «На славу Чернівців»

Почесною відзнакою міської ради – медаллю «На славу Чернівців» за заслуги перед територіальною громадою та містом, активну громадську позицію відзначено 33 відомих осіб на Буковині та за її межами. Серед нагороджених – перший Президент України Леонід Кравчук, який починав трудову діяльність у Чернівцях. Про це 25 вересня ЗІКу повідомили у прес-центрі міської ради.

У списку нагороджених медаллю «На славу Чернівців» до 600-рівччя міста – перший космонавт України, Почесний громадян міста Чернівці Леонід Каденюк, заступник голови Національного космічного агентства України Едуард Кузнєцов, голова земляцтва «Буковина» Валерій Цибух, народний артист України, в.о. президента Національної телекомпанії України Василь Ілащук, керівник консульського відділу Посольства України в Москві Володимир Саєнко, Заслужений діяч мистецтв України Леонід Затуловський, керівник вокального ансамблю «Барви» Марія Когос, яка виховала професіоналів естрадно-вокального мистецтва Ані Лорак, Катерину Бужинську, Ірину Столяр та інших, керівники національно-культурних товариств та Народних домів Олег Панчук, Франциск Келлер, Аркадій Опаіць, науковці Петро Рихло, Валерій Євдокименко, Сергій Осадчук, письменники Віталій Колодій та Мірча Лютік, вчитель Тамара Коченюк, яка вже понад 65 років виховує чернівчан та ветеран Іван Сосна, який понад 20 років доглядає за головним годинником Чернівців.

Посмертно почесною відзнакою нагороджено журналіста Чернівецької ОДТРК Людмилу Єгорову та Народного художника України, автора галереї бургомістрів, примарів, мерів та Почесних громадян міста Івана Холоменюка.

Загалом володарями нагороди «На славу Чернівців» є вже 150 сьогоднішніх і колишніх чернівчан, які особисто долучитися до розвитку міста та піднесення його іміджу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 22:39 :01