Новини » Львів 17 вересня, 2008, 12:45
Тверезі алкоголіки обмінялися досвідом у Дрогобичі

З нагоди Першої річниці заснування Дрогобицького руху анонімних алкоголіків 13–14 вересня відбулася урочиста зустріч, на яку приїхали поділитися досвідом та привітати рух тверезі алкоголіки з різних регіонів України, а саме з Києва, Одеси, Бородянки, Мелітополя, Борисполя, Івано-Франківська, Трускавця та Львова. Про це сьогодні, 17 вересня, ЗІК повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Особливу увагу приділяли особам, які беруть участь у Програмі «12 Кроків» протягом 10–14 років. Загалом у дводенній зустрічі участь взяли понад 100 осіб різного віку, які мають приналежність до груп: АА (анонімні алкоголіки), НА (анонімні наркомани), ДДА (дорослі діти алкоголіків) та Ал-Анон (співузалежнені, родичі алкоголіків).

Під час зустрічі розповідали про власний досвід видужання за Програмою «12 Кроків», говорили побажання та обмінювалися контактами, дякуючи організаторам за чудову можливість ділитися досвідом, щоб вирішити спільні проблеми й допомогти один одному позбутися алкоголізму. Зустріч відбувалася у Центрі душпастирства молоді СДЄ УГКЦ м. Дрогобич.

Нагадаємо, що у Львові проводять консультації з питань узалежнень. Контактний телефон: 243-51-03.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 23:59 :05