Новини » Львів 10 вересня, 2008, 17:35
Держмитслужба України запровадили Книгу пошани

«Гідність і професійність в усі часи повинні виступати відмінними рисами митників. І вчити цьому потрібно в першу чергу новоприйнятих на посади до митних органів», – так заступник голови служби Павло Пашко визначив головну мету створення Книги пошани Держмитслужби. Про це сьогодні, 10 вересня, ЗІК повідомила прес-служба Державної митної служби України.

Наказом Державної митної служби України від 4 вересня 2008 року №963 «Про внесення до Книги пошани Держмитслужби України прізвищ колишніх працівників» до Книги пошани внесено перші п’ять прізвищ. Це – колишній керівник Чопської, Львівської, Бориспільської митниць, Київського центру підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів Держмитслужби України Станіслав Діденко; колишній голова Державного митного комітету України, голова Спілки ветеранів митної служби України Анатолій Колос; колишній керівник Донбаської регіональної митниці, заступник голови Держмитслужби України Юрій Коновченко; колишній перший заступник голови Держмитслужби України Едуард Мірошниченко; колишній керівник Чопської митниці Юрій Шляхта.

Ці прізвища відомі практично кожному в митній системі. Усі вони розпочали свою роботу ще в радянській митниці, продовжували працювати в митних органах незалежної України. За час перебування на посадах в митній системі отримали велику кількість нагород та відзнак.

«За багаторічну сумлінну службу в митних органах України, вагомий внесок в реалізацію державної політики у сфері митної справи, зміцнення законності та правопорядку, виявлену мужність і відвагу під час виконання службових обов’язків, захисту економічних інтересів держави», – саме так говоримо ми сьогодні про цих людей.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 23:18 :16