Новини » Львів 4 вересня, 2008, 12:30
Відремонтована вулиця Гуцульська у Львові нарешті відкрита. Гарантія виконаних робіт–15-25 років

Вулицю Гуцульську, яку мали відкрити ще у липні, нарешті відремонтували. Ремонтні роботи, які були заплановані на місяць часу, розтяглися аж на два. За словами підрядників, затримка вийшла через погодні умови, зате тепер ремонт виконаний якісно і гарантії на нього – 15-25 років. Про це сьогодні, 4 вересня, під час брифінгу розповіла начальник управління інженерного господарства Львівської міськради Тетяна Семенюк.

Ремонт вулиці Гуцульської виконувало підрядне ТОВ «Балтом-Україна» за 700 тисяч гривень. Було перемощено бруківку за новими технологіями й відновлено каналізаційні мережі.

«В першу чергу нас цікавить не термін виконаних робіт, а їх якість. Сьогодні ні профільний департамент, ні управління не зацікавлені, щоб когось штрафувати. Ми зацікавлені, щоб якісно були виконані дороги, адже нам дають великі гарантійні терміни: 5 років на асфальтно-бетонне покриття і 15-25 років на бруківку. До того ж, цього року тендери на ремонтні роботи виграли підрядні організації, які мають дуже малий досвід, дехто навіть ще не працював на дорогах, але якість їх робіт хороша, хоча темпи подекуди повільні», – пояснила Тетяна Семенюк.

Вона також зазначила, що поряд ремонтують вул. Лисенка і вул. Короленка. Вулицю Лисенка будуть перекривати частинами. Зараз закрито проїзд від Порохової вежі до початку Гуцульської. Загалом ремонт вул. Лисенка триватиме два місяці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 01:11 :15