Новини » Львів 1 вересня, 2008, 17:14
Львівський шоу-балет «Сіріус» став найкращим у Західній Україні

За підсумками Західноукраїнського фестивалю «Діджус Денс Фестивал» львівський шоу-балет «Сіріус» став найкращим танцювальним колективом у Західній Україні. Завершальний тур фестивалю відбувся вчора, 31 серпня, у Тернополі на центральній площі міста перед десятитисячною аудиторією. Про це ЗІКу сьогодні, 1 вересня, повідомив продюсер, художній керівник «Сіріусу» Данило Дерега.

Участь у змаганнях взяли 8 колективів: зі Львова, Луцька, Рівного та Тернополя. Так, Львів на фестивалі представляли три шоу-балети – «Сіріус», «Атлантік», «Мадрін». Змагання тривали у форматі танцювальних «батлів», коли на двох сценах одночасно танцювало кілька колективів, і за трьома стилями – нью-диско, латина та RNB. Водночас організатори конкурсу демократично підійшли до формування журі: ним стали глядачі.

«Ми разом з колективом пережили незабутні миті спілкування із вдячною публікою і хочемо, щоб свято танцю прийшло і в інші міста Західної України. Адже танець – це та мова, яку розуміють усі», – зазначив Данило Дерега.

Довідка ЗІКу.

Створений 2000 року у Львові шоу-балет «Сіріус» під керівництвом Данила Дереги спрезентував публіці 5 сольних програм.

«Сіріус» – лауреат та переможець всеукраїнських та міжнародних фестивалів сучасного танцю: «Фест» (Івано-Франківськ), «Весна танцююча» (Київ), «Діджус Фестиваль» (Львів, 2007), «Оксамитовий сезон» (Одеса) та інші.

У творчості колектив сповідує ідеологію фьюжн – нестандартне поєднання різних стилів та напрямків у хореографії (фольк, контемпорарі, історичний танець, брейк-данс та інші).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 02:03 :31