Новини » Регіони 30 липня, 2008, 16:32
Фонд «Переображення» провів на Волині 9 таборів для соціально незахищених категорій населення

За літні місяці 2008 року Волинський обласний благодійний фонд «Переображення» спільно з волинськими євангельськими церквами «Фіміам», «Перлина», «Дім Євангелія» (м.Луцьк), «Благодать» (м.Володимир-Волинський) та «Еммануїл» (смт.Турійськ) провело 9 таборів для різних категорій: підлітків (з вивченням англійської мови), чоловіків, неповносправних дітей, неповносправних дорослих, молоді, сімейних пар та дітей. Про це ЗІК повідомив 30 липня керівник прес-служби ВОБФ «Переображення» Олександр Самрук.

Таборування відбувалися у таборі «Берізка» (село Озеро Ківерцівського р-ну), на березі озера Бережисте та озера Пісочне (село Сушибаба та село Пересіка Турійського району). За час проведення таборів майже 800 осіб мали змогу бути учасниками програм у таборах.

Як повідомив голова ВОБФ «Переображення» Павло Миронюк, подібні таборування допомагають учасникам знаходити нових друзів, гарно відпочивати, більше дізнаватися про Бога та розмірковувати про духовність. Ці табори є альтернативою для всіх учасників і показують важливість правильного вибору в житті та потребу берегти себе від згубних звичок, які руйнують життя.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 23:35 :12