Новини » Спорт 25 липня, 2008, 11:35
Справа екс-гравця «Карпат» Ковєля вирішиться до середини вересня

«Справа Ковєля має завершитись вже до середини вересня. До середини серпня УЄФА має ухвалити вирок по гравцю, а до середини вересня по клубу», – заявив генеральний директор «Карпат» Олександр Єфремов у четвер, 23 липня, на зустрічі команди із вболівальниками. Про це повідомив ЗІК.

За словами Олександра Єфремова, цією справою в УЄФА займається дуже поважна людина, яка не любить російський футбол.

Також генеральний директор ФК «Карпати» повідомив, що мінське «Динамо» майже кожного тижня перераховує на рахунок львівського клубу 430 тис. доларів (це ті гроші, які згідно контракту повинні повернути «Карпатам», щоб львів’яни повернули мінському «Динамо» права на гравця), але «Карпати» їх відразу повертають.

Як раніше заявив Олександр Єфремов: «Якщо динамівці бажають залагодити це питання, то повинні надати нам 50% трансферної суми від продажу Ковєля в «Сатурн», 430 000 доларів США за те, щоб ми згідно контракту повернули їм права на гравця, а сам Лєанід Ковєль повинен публічно вибачитись перед керівництвом та гравцями львівського клубу, яких він образив».

Довідка ЗІКу.

Скарга щодо незаконного трансферу футболіста Лєаніда Ковєля була скерована клубом кур’єрською поштою UPS до Палати з вирішення суперечок ФІФА (FIFA Dispute Resolution Chamber) ще 31 січня 2008 року листом № 112. 5 лютого справу доставлено до ФІФА, про що ФК «Карпати» отримав лист-підтвердження. Скарга викладена клубом англійською мовою на десяти сторінках з 23 додатками.

Відповідачами по справі є ФК «Динамо» (Мінськ), ФК «Сатурн» (Раменское) та футболіст Лєанід Ковєль. При потребі копії документів можуть бути надіслані на адресу будь-якої організації, що цікавиться цією справою. Підготовкою справи займається працівник комітету з питань статусу та трансферів гравців ФІФА Маріана Йонссон, на чий запит від 13 лютого ФК «Карпати» листом №128 від 21 лютого надіслав додаткові матеріали по справі Ковєля.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:28 :41