Новини » Регіони 8 липня, 2008, 16:51
У австрійському Клагенфурті тепер є Чернівецький театр
  • У австрійському Клагенфурті тепер є Чернівецький театр

Відкриття моделі Чернівецького театру імені Ольги Кобилянської - архітектурного шедевру віденських архітекторів Фельнера й Гельмера відбулося 3 липня у Клагенфурті під час святкування 50-ліття створення всесвітньовідомого парку архітектурних мініатюр «Minimundus». Про це сьогодні, 8 липня, ЗІК повідомили у прес-центрі міської ради.

Профінансували створення моделі одного з архітектурних шедеврів Чернівців та долучилися до реалізації цього проекту у Клагенфурті міська та обласна влада, муніципалітети Клагенфурта та Вольфсберга, федеральна земля Карінтія, а також Австрійська кооперація (Відень), Товариство Георга Дроздовського у Клагенфурті. Координацію зусиль усіх партнерів здійснювали співробітники дирекції карінтійського уряду Удо Пушніг та Вернер Платцер, а також Центр буковинознавства Чернівецького нацуніверситету.

Делегація з Чернівців авторитетно підтвердила велику схожість моделі театру із його оригіналом. Міський голова Микола Федорук подякував голові Карінтії д-р Йорг Хайдер та бургомістру Клагенфурта Гаральду Шойхеру за такий приємний подарунок чернівчанам до 600-річчя міста. Він сподівається, що із 300 тисяч туристів, які щороку відвідують парк архітектурних мініатюр «Minimundus», після знайомства із нововідкритою моделлю театру, щонайменше половина неодмінно виявить бажання приїхати до Чернівців.

Довідка ЗІК.

У парку архітектурних мініатюр «Minimundus» в Клагенфурті представлені 144 моделі найбільш визначних архітектурних пам’яток світу в масштабі 1:25.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 23:11 :42