Новини » Львів 26 червня, 2008, 14:14
Самбірський інженерний полк до свого 65-річчя перейшов на контрактну службу

Учора, 25 червня, Самбірський 703 інженерний Вінницький орденів Червоного прапора та Богдана Хмельницького полк відзначив 65-річчя від дня свого утворення. Зародився він далекого 1943 року в Домодедово під Москвою. З цієї нагоди у військовій частині саперів відбувся урочистий мітинг. Про це сьогодні, 26 червня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Командир військової частини полковник Анатолій Слесарчук наголосив, що в історії цього підрозділу Збройних сил України чимало славних бойових сторінок: бої на фронтах Другої світової війни, участь у відбудові повоєнного господарського комплексу, ліквідація наслідків аварії на ЧАЕС, боротьба з наслідками стихійного лиха і миротворчі місії в Афганістані, Югославії, Лівані, Кувейті, Іраку, знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулої війни і вибухів на артилерійських складах, гасіння лісових пожеж і багато іншого. Сьогодні частина повністю перейшла на контрактну службу.

На плацу відбувся святковий концерт. Багатьох вояків частини відзначено грамотами, подарунками, грошовими преміями, а окремим присвоєно чергове військове звання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 21:26 :06