середа, 11 червня, 2008, 16:19 Суспільство
Міжнародний фестиваль органної музики «Діапазон» триватиме у Львові місяць

19 червня 2008 року в Львівському будинку органної та камерної музики на вул. Бандери, 8 концертом відомого швейцарського органіста Гі Бове розпочнеться Другий міжнародний фестиваль органної музики «Діапазон», - про це сьогодні, 11 червня, із посиланням на адміністратора сайту organy.lviv.ua Сергія Каліберду, повідомив кореспондент ЗІКу.

Як йдеться у повідомлення, під час фестивалю відбудеться дев’ять концертів органістів із шести країн: Швейцарії, Нідерландів, Польщі, Японії, Франції та України. Концерти відбуватимуться двічі на тиждень – по четвергах та неділях о 19 годині у Львівському будинку органної та камерної музики.

Окрім Гі Бове, який 2006 року «благословив» відремонтований львівський орган та зі своїми вихованцями зібрав у нашому місті міжнародний органний симпозіум, на II фестивалі «Діапазон» виступатимуть Надія Величко (Львів), Берт Вісгерхоф (Нідерланди), Едуард Оганесян (Франція), Кійомі Ґіґакі (Японія), Ірина Цайтц (Швейцарія), Вітольд Залевський (Польща) Володимир Кошуба (Україна), Валерій Коростельов (Україна). Завершиться II міжнародний фестиваль органної музики «Діапазон», який підтримала фінансово Львівська міськрада, 17 липня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 22:07 :40