Новини » Політика

У Львові «молодіжка» Партії регіонів виступила на захист свого обличчя

Львівська обласна молодіжна організація Партії регіонів обурена деякими висловами екс-прес-секретаря Львівського обласного відділення Партії регіонів Юрія Кріля, які він дозволив собі в інтерв’ю ЗІКу.

«Дуже прикро, що Юрій Кріль ставить свої особисті амбіції вище за ефективний розвиток Львівської обласної організації Партії регіонів. Тим більше прикро, що він називає молодих людей, які наважились торік у Львові вийти на підтримку Віктора Януковича, невідомими особами, адже ми дуже добре знайомі. Проте не могли порозумітися з Юрієм Крілем через нашу рішучу та відкриту позицію з низки питань.

Крім цього, я не вважаю, що необхідно виносити на загал внутрішньопартійні особливості роботи обласного осередку та кількість візитів народних депутатів фракції Регіонів до ЛОВ ПР. Наших людей цікавить не фінансування обласної організації, а захист законних прав громадян України та достойне представлення інтересів громади Львівщини у всіх органах місцевого самоврядування та виконавчій владі», – йдеться у заяві голови Львівської обласної молодіжної організації Партії регіонів Юрія Березовського.

Loading...