Новини » Політика 2 червня, 2008, 12:22
Донецький українофоб Левченко став заступником одного зі стовпів Партії регіонів

Секретаря Донецької міської ради Миколу Левченка обрано заступником голови Донецького обласного відділення Партії регіонів Бориса Колєснікова. Про це сьогодні, 2 червня, повідомив офіційний сайт Донецького обласного відділення ПР. Саме Микола Левченко був автором заяви про те, що російська мова має стати державною в Україні, а українська буде існувати як мова фольклору, вона не підходить для розвитку науки і міжнаціонального спілкування.

31 травня під час засідання Ради Донецької облорганізації Партії регіонів, згідно з новим статутом партії, було обрано заступників: Анатолія Близнюка, Олександра Заца, Сергія Малікова і Миколу Левченка.

Водночас, якщо Зац та Близнюк є "старожилами" на цих посадах (вони обрані – 2003 та 2005 рр., відповідно), а Маліков обраний заступником голови організації цього року, то Левченко – "нова людина" серед заступників Бориса Колєснікова. Втім, новим обличчям його можна назвати умовно: «регіонали» чудово знають Миколу Олександровича як лідера фракції ПР у Донецькій міськраді, – зазначено в повідомленні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 06:52 :27