Новини » Політика 29 травня, 2008, 14:06
Нардеп Кендзьор провів сеанс телеочищення колеги Герман від наклепу про співпрацю з КДБ

Регіоналка Ганна Герман стала героєм авторської програми народного депутата Ярослава Кендзьора «Політичні етюди» від 27 травня, що виходить щотижня на Львівському телебаченні. Мета, яку переслідував рухівець, присвятивши Ганні Герман годину ефірного часу, начебто благородна – очистити від наклепу про співпрацю з КДБ «велику колишню націоналістку Ганю Герман». Для цього він навіть з’їздив на батьківщину до Герман в рідне село Колодруби, що у Миколаївському районі, де мав не просту розмову з матір’ю Ганни Герман.

Під час програми Ярослав Кендзьор продемонстрував глядачеві факсимільний відбиток особистої заяви-згоди про співпрацю з органами КДБ Галі Стеців, яку він витягнув із сайту «Громадська прокуратура України». За іменем Галі Стеців, на думку Кендзьора, ховається Ганна Стеців (за чоловіком – Герман) з агентурним псевдо «Тереза». «Не звернути увагу на такий скандальний матеріал я не міг. Проте я не можу стверджувати про достовірність цього матеріалу – це провокація чи наклеп. Але Ганя Герман нехай звертається до суду на першоджерело – на цей сайт, що він подав наклепницький матеріал чи сфабрикував такі заяви», – пояснив ЗІКу Ярослав Кедзьор.

Він зазначив, що треба докопатися до істини. «Якщо ця людини була агентом КДБ, нема гарантій, що сьогодні вона не працює на ФСБ, стару когорту колишніх кадебістів. Нардеп має доступ до державної таємниці, секретних матеріалів – і це вже питання національної безпеки. Тому з цих міркувань я порушив цю проблему публічно і сказав, що є два варіанти: або підтвердити, або спростувати інформацію, і очистити від цього наклепу велику колишню націоналістку Ганю Герман, а тепер регіоналку», – додав автор програми.

За словами Ярослава Кендзьора, «Політичні етюди» про становлення Ганни Герман як політика виникла експромтом, без попередньої заготовки. «Викопав з архіву матеріал про «зарибнення» агентурою політичних партій, громадських організацій (кегебістський термін). Зрештою, ця тема актуальна до сьогодні, тому подав її, аби не втратити ефір (минулого понеділка я не міг вийти у живий ефір, бо зранку у нас була зустріч із Президентом, тому напередодні, у неділю зранку я вилетів до Києва). Взагалі такі матеріали, які хтось викидає, наштовхують на думку, що треба приймати закон про люстрацію, принаймні еліти української політики (ВРУ, Кабміну, лідерів політичних партій)», – зазначив Ярослав Кендзьор. Він заявив, що наразі жодної реакції щодо програми з боку Ганни Герман не було.

Довідка ЗІКу.

Авторська програма Ярослава Кендзьора «Політичні етюди» виходить щопонеділка о 14.00 (у вівторок пізно ввечері транслюється її повтор). Програма 27 травня була присвячена політичному становленню Ганни Герман. Ярослав Кендзьор розповів, як Ганна Герман працювала з В’ячеславом Чорноволом, УНА-УНСО, на радіо «Свобода», а потім перейшла на роботу до Віктора Януковича.

Під час програми був продемонстрований фрагмент зустрічі Кендзьора з мешканцями рідного села Ганни Герман Колодруби (Миколаївський район Львівщини), зокрема, словесна перепалка Ярослава Кендзьора із матір’ю Ганни Герман.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 03:27 :49