Новини » Регіони

Міський голова Луцька чесно зізнався, що на зарплату не зміг собі купити квартири

Міський голова Богдан Шиба під час прес-конференції сьогодні, 27 травня, розповів, що квартиру в Луцьку придбав у кредит. Поштовхом до такого зізнання послужила критика з боку колишніх однопартійців, – повідомив ЗІК.

Міський голова зазначив: «Мені дуже прикро, що мої однопартійці вчора почали розповідати (під час засідання обласного партбюро ВО «Батьківщина». – ЗІК.), що мені виконком дав безкоштовну квартиру. Знаєте, як це неприємно? Я працюю вже більше 20 років на державній службі. Чесно зізнаюся: квартиру, яку я купив, не зміг купити за свою зарплату. Два роки я платив внески. На третину вартості квартири я взяв кредит 250 тисяч і заплатив повністю всю суму».

«Прикро, коли це подається зовсім по-іншому, просто вигадується, аби очорнити людину. Я все-одно знаю, що правду не сховаєш, що наші люди знають все: хто, що і звідки взяв. Тому вважаю, що кожна інформація має бути перевірена, принаймні – коректна».

Довідка ЗІКу.

Місячна зарплатня міського голови Богдана Шиби, як він розповів під час прямого ефіру на телекомпанії «Аверс», становить 6,7 тисячі гривень.Loading...