Новини » Львів 23 квітня, 2008, 17:27
У двох районах Львова зобов’язали власників приміщень навести лад з кольорами фасадів будинків

За два місяці Франківська районна адміністрація Львова разом з працівниками ЛКП обстежила 67 будинків. 47 з них мали відповідні паспорти з затвердженими кольорами фасадів, 8 об’єктів таких паспортів не мали, а ще 12 власників приміщень відмовились показувати паспорти. Усі власники отримали попередження, за яким вони обов’язково мають розробити і затвердити відповідні паспорти. Про це сьогодні, 23 квітня, під час засідання виконкому Львівської міської ради повідомив голова Франківської рай адміністрації І. Базарник.

За його словами, усі мешканці будинків також отримали оголошення, про заборону встановлювати в історичній частині міста пластикові вікна. Що ж до кольорів фасадів, то одному будинку на вул. Київській, 9, який пофарбований у яскравий зелений колір, доведеться перефарбувати фасад.

Моніторинг фасадів на предмет відповідності паспорту кольорового опорядження також провели і в Шевченківському районі. За словами голови Шевченківської рай адміністрації О. Овчаренка, їм вдалось обстежити 155 будинків. З них 92 відповідають паспортам, 3 будинки не відповідають, а на 60 об’єктах взагалі відсутні такі паспорти. Власники також попереджені про необхідність привести фасади до належного стану. Згідно з дорученням міського голови Львова, керівники районів мають особисто оглянути стан фасадів і довести справу з кольорами фасадів і пластиковими вікнами до кінця.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 08:52 :52