Новини » Львів

Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці. Відео

18 квітня 2008 р. Наметове містечко безстрокової акції протесту «Досить» перед Львівською міською радою. Підписи учасників акції щодо не коректної поведінки Міського голови Львова Андрія Садового.

18 квітня, ввечері, приблизно о 20.00, коли міський голова Львова Андрій Садовий вийшов із Ратуші, пікетувальники зустріли його криками «Ганьба!», «Садового - у відставку!». Відійшовши від громади на безпечну віддаль, Андрій Садовий несподівано обернувся і мало не у голлівудському виконанні показав людям середній палець. Обурені й заскочені такою неадекватною поведінкою львів’яни провели стихійний мітинг і ухвалили заяву, у якій своїми підписами засвідчили факт непристойної поведінки мера, констатувавши, що міський голова Садовий - це страшний сором для європейського Львова.

Нагадаємо, що 18 квітня вранці активісти громадянського руху «Самозахист» розмістили під мерією 14 наметів із вимогами відправити Садового у відставку, або ж змусити його працювати на громаду Львова. Увечері протестантів значно побільшало, їх число сягнуло до 300 осіб: люди згуртувалися, отримавши інформацію, що влада має намір силою розігнати наметове містечко. Перед цим до наметів прийшли представники виконавчої служби і, покликаючись на рішення Галицького районного суду, вимагали припинити акцію При цьому судове рішення пікетникам в руки не дали. Отож, люди прийшли захистити своє право на протест. І  саме в цей момент з Ратуші вийшов Андрій Садовий, вийшов для того, як з’ясувалось, щоб показати, що і він дивиться американські фільми.
«Що тут скажеш, американськими екшенами захоплюються не тільки працівники підрозділу «Кобра», а й наш мер Андрій Садовий. Сподіваюсь, Президент Ющенко і цього разу як годиться відреагує на таку ганебну поведінку. До того ж, для цього у нього буде добра нагода, бо, як відомо,  22 квітня Ющенко приїздить до Львова. А щоб мер Садовий не відбрехався, ми того ж дня проведемо мітинг і усі заяви та підписи передамо Ющенкові, а також покажемо йому фільм, де Садовий показує львів’янам середній палець», - зазначив у коментарі ЗІКу голова «Самозахисту» Роман Любицький.
Також учасники акції, аби запобігти провокаціям, прийняли рішення організувати цілодобове посилене чергування біля наметового містечка.

Любительське відео можна побачити тут - http://zik.com.ua/files/video1.avi

 Loading...