Новини » Львів 7 березня, 2008, 17:11
У Львівському палаці мистецтв сьогодні благодійна ретро-вечірка на користь дітям, які хворі на лейкемію

Усі, хто сьогодні, 7 березня, о 19.00 завітає на благодійну ретро-вечірку до Львівського палацу мистецтв матимуть шанс допомогти дітям, хворим на лейкемію. Кошти, вилучені від вечірки, підуть на закупівлю матеріалів (фарби, пензлі, папір, інше) для волонтерів, які проводять з хворими дітьми творчі заняття. Про це розповіла один з організаторів заходу, директор благодійного фонду «Крила надії» Наталя Ліпська.

Як розповіла Наталя Ліпська, на вечірці звучатиме музика 30-70-х років минулого століття. Взяти участь у благодійній акції вже зголосилося близько 70 людей, загалом організатори очікують на 200 відвідувачів.

Ціна квитка на вечірку – 25 гривень.

Довідка ЗІКу

У Львівському палаці мистецтв сьогодні, 7 березня, відрилася фотовиставка «Звичайні діти». На експозиції представлено 44 світлини дітей під час творчих занять у відділенні гематології Львівської обласної дитячої спеціалізованої клінічної лікарні. Також можна побачити малюнки, які виконали самі діти. «Ми хотіли показати, що це звичайні діти, і єдине, що їх відрізняє від решти дітей – це хусточки на головах та маски», – розповіла один з організаторів виставки, директор благодійного фонду «Крила надії» Наталя Ліпська.

Як розповіла Наталя Ліпська, волонтери щочетверга та щосуботи приходять у відділення гематології та малюють з хворими дітьми.

«Родичі, які приходять до цих дітей, запитують в них про здоров’я, ми ніколи не торкаємося теми їх хвороби, просто бавимося з дітьми. У нас є грандіозна ідея, щоб в кожній лікарні у всіх відділеннях, хоча б один раз на тиждень приходили волонтери займатися з дітьми, для того, щоб покращити їх психологічний стан», – зазначила директор благодійного фонду «Крила надії».

За словами Наталі Ліпської, виставка організовувалася з метою змінити стереотири людей, що лейкемія – це невиліковне захворювання. «Кожна така дитина має шанси на видужання, в когось вони більші, а в когось не такі високі, але вони є, і це вже дуже добре. На наших фотографія є 9 дітей, декотрі з них вже закінчили лікування», – сказала Н.Ліпська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 10:01 :12