live
Новини » Регіони

Луцьку владу знову просять поміняти місцями пам’ятники Шевченка і Лесі Українки

Міський голова Богдан Шиба підтвердив, що до нього знову надійшла пропозиція при реконструкції Театрального майдану та будівництві підземного комплексу поміняти місцями пам’ятники Лесі Українці і Тарасові Шевченку. Про це йшлося під час прес-конференції, - повідомив 27 лютого ЗІК.

Міський голова розповів, що найбільше пропозицій стосовно реконструкції Театрального майдану надійшло від громадських організацій та людей, які раніше брали участь в обговоренні під час «круглих столів». Серед них є чимало конструктивних ідей як облаштувати рух транспорту і пішоходів. Найбільше пропозицій стосуються зовнішнього вигляду площі, зокрема фонтану.

«Була одна пропозиція поміняти місцями пам’ятники Лесі Українці і Тарасові Шевченку, але я не вважаю, що вона - конструктивна», - зазначив Богдан Шиба.

Довідка ЗІКу.

Раніше під час обговорення проекту реконструкції Театрального майдану на сесії Луцької міської ради депутат фракції «Наша Україна» Любов Ганейчук жартома вказала на алогізм: перед драмтеатром імені Тараса Шевченка розташований пам’ятник Лесі Українці, тоді як перед Волинським національним університетом, який носить ім’я славетної поетеси, на постаменті височіє Великий Кобзар. Тож депутатка поцікавилася, як можна виправити таку недоречність.

Головний архітектор Луцька Георгій Шевчук теж жартома відповів, що це питання давно обговорюють, і є три варіанти розв’язання проблеми. Перший - поміняти місцями пам’ятники, другий - перейменувати установи. А третій шлях виходу зі «скрутного» становища підказали колеги з фракції «Наша Україна» - поміняти місцями драмтеатр та університет.

Щоправда, крапку поставив міський голова Богдан Шиба, який резюмував уже всерйоз: міняти пам’ятники місцями ніхто не збирається.Loading...
Loading...
Loading...