Новини » Спорт 25 лютого, 2008, 15:35
Конкурс щодо стадіону до «Євро-2012» у Львові – маніпуляція мера Садового та його оточення, – офіційне повідомлення «Danapro»
  • Додаток 1
  • Додаток 2
  • Додаток 3

«Розповсюджене 23 лютого в ЗМІ повідомлення прес-служби Львівської міської ради про позицію компанії «Implenia Global Solutions» стосовно результатів конкурсу щодо відбору учасника будівництва стадіону у Львові та інвестиційного договору в рамках підготовки міста до «Євро-2012» вважаємо маніпуляцією міського голови та його оточення», – про це йдеться в офіційному повідомленні Агентства культурно-інноваційних програм «Danapro», яке сьогодні. 25 лютого, надійшло на адресу ЗІКу. Під заявою стоїть підпис директора Агенства Ростислава Штиня.

Зокрема, у заяві сказано: «Компанія «Danapro» має пряме відношення до конкурсу по визначенню інвестора і забудовника стадіону та інфраструктури для реалізації програми «Євро-2012» у Львові. Для підтвердження цього та спростування повідомлення прес-служби Львівської міської ради надаємо таку інформацію.

1 листопада 2006 року на ім’я генерального директора компанії «Danapro» Ростислава Штиня прийшов лист за підписом міського голови Львова пана Андрія Садового з проханням посприяти в пошуках інвесторів для реалізації проекту з будівництва стадіону в рамках проведення чемпіонату Європи з футболу «Євро 2012». (копія додається).

7 травня 2007 року між компаніями «Danapro» і «Axon Projektentwicklungs Gmbh & Co. KG» підписано угоду про кооперацію в проекті Львів – «Євро 2012».

2 серпня 2007 року між компаніями «Danapro» та «Implenia Global Solutions» в Цюріху підписано меморандум стосовно реалізації будівництва стадіону й інфраструктури у Львові. Згідно з меморандумом «Danapro» фінансувало архітектурний концепт стадіону та інфраструктури, а компанія «Implenia» зі своїми архітекторами його розробку та презентацію. Крім того компанія «Implenia» підтвердила свої наміри в сприянні пошуків інвесторів для даного проекту. (копія додається).

16 серпня 2007 року між компанією «Danapro» і Львівською міською радою був підписаний договір про конфіденційність, який стосується проекту Стадіону Євро 2012.

19 вересня 2007 року між компаніями «Axon» та «Implenia GS» підписано договір про заснування спільноти претендентів Львів – Стадіон 2012 для участі в конкурсі на визначення інвестора будівництва стадіону і інфраструктури, в якому «Axon» виступав представником інвестиційного фонду.

У період кооперації компаній «Implenia – Axon – Danapro» відбулось декілька презентацій, а фінальним акордом спільна участь компаній «Axon» і «Implenia» в офіційному конкурсі на визначення інвестора для будівництва стадіону у Львові.

6 лютого 2008 року на офіційному веб-порталі Львівської міської ради з’явилося повідомлення про те, що «Львів обрав компанію, яка будуватиме стадіон до «Євро-2012», якою стала компанія «Alpina Bau GmbH».

11 лютого 2008 компанія «Danapro», керуючись повноваженнями від 10 лютого 2008 року, надісланими компанією «Axon», подала скаргу в прокуратуру Львівської області на дії конкурсної комісії, захищаючи свій бізнесовий інтерес та інтерес своїх партнерів, володіючи підтвердженою інформацією про маніпулятивні методи провадження конкурсу і ненадання учасникам конкурсу правдивої інформації. Цей крок ми зробили в інтересах прозорої й чесної організації «Євро 2012» у Львові. Він має стати застереженням для організаторів, які зобов’язані працювати згідно з європейськими стандартами.

Консорціум «Implenia – Axon/Danapro» був єдиним учасником конкурсу, який відповідав критеріям Проектування – Інвестування – Будівництво».

«Стосовно заяви компанії «Implenia» про те, що участь в конкурсі принесла компанії багато задоволення. Це зрозуміло та логічно, адже основне фінансове навантаження, ризики та організаційні моменти були в компанії «Danapro» та її партнерів. Цю обставину і було використано для маніпуляції. Шкода, що швейцарська компанія, не змогла розібратися з методами роботи міського голови та його оточення, стала заручницею їхніх маніпуляцій», – йдеться в офіційній заяві «Danapro».

«Що ж стосується компанії «Danapro», то ми не отримали задоволення від співпраці з Львівською міською радою та міським головою і тому залишаємо за собою право отримати відповідь на питання, які нас цікавлять. А саме: за якими критеріями проводився конкурс і який насправді інвестор став переможцем?», – йдеться у повідомленні директора агентства культурно-інноваційних програм «Danapro», – сказано в офіційному повідомленні».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 02:12 :34