Новини » Львів 12 лютого, 2008, 11:18
Львівські волонтери з березня працюватимуть з дітьми-сиротами

З березня львівські волонтери працюватимуть з дітьми-сиротами у дитячих будинках та інтернатах. Саме так реалізовуватиметься соціальний проект «Скільки коштує любов?». Проект організовано куренем «Степові відьми» Національної скаутської організації України «Пласт» та проводиться за підтримки Львівської міської ради. Про це сьогодні, 12 лютого, ЗІК повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Волонтери об’єднуватимуться в групи і від їх чисельності залежатиме кількість занять в тиждень. Ці заняття охоплюватимуть різні галузі освіти та розвитку дитини. Також враховуватиметься вік дітей та їх ініціативність в певних напрямках. Заняття проводитимуться за розкладом, що узгоджуватиметься із керівництвом закладу.

«До проекту вже залучено 120 дітей з Львівського дитячого будинку №1, як правило віком до семи років. Ми намагаємось збільшити кількість дітей, з якими будемо працювати, а також чисельність волонтерів. На сьогоднішній день їх вже 20 людей», - повідомила координатор проекту Любов Журко.

Для волонтерів проведуть спеціальні тренінги, де їм розповідатимуть про специфіку роботи з дітьми-сиротами, про проблеми, з якими вони можуть зіштовхнутися. Також на цих тренінгах вони зможуть обмінятись досвідом та враженнями, дізнаються, куди можна звертатись по допомогу. Крім того, за кожною групою буде закріплений координатор.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 11:40 :16