Новини » Львів 31 січня, 2008, 17:45
Львівська обласна організація Національної спілки журналістів України виступила проти свавілля засновників «Львівської газети»

Львівська обласна організація Національної спілки журналістів України сьогодні, 31 січня, прийняла заяву проти свавілля засновників «Львівської газети» і звільнення головного редактора газети Ігоря Гулика. Звернення буде скеровано у Національну спілку журналістів України, в Секретаріат Президента України, парламентський комітет з питань свободи слова та інформації, у засоби масової інформації.

ЗІК подає цю заяву у повному обсязі.

Заява секретаріату Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України

«Журналістська громадськість Львівщини стурбована звільненням з невідомих причин знаного українського публіциста, члена Національної спілки журналістів України

Ігоря Гулика з посади головного редактора «Львівської газети».

Нещодавно І.Гулик був визнаний кращим журналістом 2007 року і нагороджений престижною премією імені Володимира Здоровеги «Сучасність» за публіцистичні статті на актуальні теми сьогодення, які друкувалися в кожному номері цієї газети. Сьогодні він – безробітний!

Цей обурливий факт є ганебним викликом не тільки журналістській спільноті, але й усьому суспільству, яке хоче мати справді вільну пресу і справжню, а не декларовану свободу журналістської творчості.

З усією відповідальністю стверджуємо: Ігор Гулик – людина непересічного журналістського таланту, досвідчений редактор, умілий організатор і керівник творчого колективу. Про це засвідчує його багаторічна плідна творча праця на попередніх відповідальних посадах. Саме під його керівництвом «Львівська газета» стала помітним інформаційно-культурологічним явищем не тільки Львівщини, а й усієї України.

Секретаріат Львівської обласної організації НСЖУ рішуче засуджує свавілля засновників «Львівської газети», адже й деякі попередні головні редактори цього часопису також «йшли» з посади не зі своєї волі.

Безпідставні розправи з редакторами і журналістами так званих незалежних, а насправді цілком підневільних своїм грошовитим господарям ЗМІ – наслідок недолугого законодавства України про ЗМІ, яке належним чином не регулює правові, економічні і трудові відносини власника видання і журналістського колективу, а тому потребує негайного удосконалення.

Національної спілки журналістів України, Львівська обласна журналістська організація захищали і захищатимуть доступними їм засобами свободу преси і журналістської творчості, від кого б не виходили зазіхання на неї.

Секретаріат Львівської обласної організації НСЖУ».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-15 20:51 :27