Новини » Львів 21 січня, 2008, 10:34
У віддаленому селі Бродівського району створять пожежну команду

З 1 червня приступить до несення служби місцева пожежна команда у с. Батькові Бродівського району. Вона буде створена у рамках спеціальної програми, що фінансуватимуться з районного бюджету. Про це сьогодні, 21 січня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Планується, що з районного бюджету на цю програму буде виділено 21 тис. 300 грн. До складу батьківської місцевої пожежної команди увійде 3-4 водії пожежного автомобіля. Пожежну машину, яка не використовується близько 5-7 років і яку ще належить довести до робочого стану та приміщення для пожежної команди передасть місцеве агроформування „Ватра”. Батьківська місцева пожежна команда перебуватиме в оперативному підпорядкуванні Бродівського райвідділу ГУ МНС у Львівській області та обслуговуватиме близько 10 прилеглих до Батькова населених пунктів. Необхідність створення такої команди викликана віддаленістю с. Батьків від райцентру – близько 50 км, а найближча пожежна частина знаходиться у с. Підкамінь – за 20 км від Батькова.

Довідка ЗІКу.

Необхідність створення місцевої пожежної команди викликана значною кількістю пожеж, які через віддаленість не вдається гасити оперативно. Наприклад, у 2006 році у сусідньому селі Звижень згорів млин, вартість якого разів у п’ять перевищує кошторис річного утримання такої місцевої пожежної команди, – розповів начальник Бродовського райвідділу ГУ МНС Микола Гапій. За його словами, на 2009 рік створення такої ж пожежної команди заплановане у ще одному віддаленому селі Бродівщини – Комарівка.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:53 :53