вівторок, 15 січня, 2008, 13:19 Політика
Крутий Сеник купить народний дім для української громади Перемишля

Львівська обласна рада виділить бюджетні кошти на придбання українською громадою у Перемишлю народного дому і перетворення його в український культурний центр. Про це сьогодні, 15 січня, під час прес-конференції повідомив голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник.

За його словами, він мав розмови з головами Тернопільської та Івано-Франківської обласних рад і пропонував їм також долучитися до цього проекту. Ті ж, у свою чергу, пообіцяли, що звернуться з проханням виділити кошти до депутатського корпусу своїх рад. Загалом, за словами Мирослава Сеника, придбання народного дому у Польщі коштуватиме 500 тис. доларів США. На думку голови Львівської обласної ради, обласні ради з допомогою МЗС України та самої української громади у Перемишлі придбають у 2008 році місцевий народний дім.

Крім того, як зазначив Мирослав Сеник, з бюджету Львівської області буде виділено 2 млн грн на закінчення будівництва пам’ятника Степану Бандері. В цілому же кошторис закінчення будівництва становитиме 4 млн грн – ще 2 млн грн Мирослав Сеник планує зібрати в людей, так, як він це зробив 2007 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-08-20 21:50 :49